08.06.2022

Poszukujemy pracownika

Informujemy, iż poszukujemy pracownika na wolny etat Instruktora Kulturalno-Oświatowego. Wszelkie szczegóły dotyczące warunków przyjęcia do pracy i niezbędnych dokumentów znajdują się na naszej fanpage na facebooku oraz bip. 
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. 


23.12.2021

Zespół Międzylesianie - kolędowanie

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia Panie z Zespołu Międzylesianie przygotowały dla Państwa kilka pięknych kolęd i pieśni.
 
My jako MGOK dołączamy się do nich i życzymy wszystkim, aby te święta były ciepłe i radosne, dalekie od trosk i zmartwień, a nadchodzący Nowy Rok przyniósł wiele dobrych chwil.
WESOŁYCH ŚWIĄT!

 


09.09.2021

ŚWIĘTO LASU BARTNICY SUDETÓW

Zapraszamy w niedzielę 19 września na imprezę organizowaną przez międzyleskich leśników. Będzie bardzo, bardzo dużo się działo, będzie nasza scena, będzie smacznie, bardzo wesoło a na koniec śpiewnie, nastrojowo i muzycznie. Zaczynamy już o 10 rano a skończymy dopiero po zmroku. MGOK w Międzylesiu udziela organizatorom wsparcia technicznego, oraz udostępnia pole biwakowe wraz z infrastrukturą. 

 


11.03.2021

Szkolne konkursy Wielkanocne!

Bardzo serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursach Wielkanocnych organizowanych przez Samorządową Szkołę Podstawową w Międzylesiu.


11.03.2021

Konkurs Wielkanocny!

Uwaga, uwaga!!! Gmina Międzylesie ogłasza konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną Anno Domini 2021! Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału w konkursie.